Lidhje

Atentat në Kosovën perëndimore - 2003-04-15


Dy persona u vranë dhe tre të tjerë, dy prej të cilëve fëmijë, u plagosën në një atentat në Kosovën perëndimore. Zyrtarë të Kombeve të Bashkuara thanë se, tani për tani, nuk kanë informacione për autorët dhe motivet e atentatit.//xh//

XS
SM
MD
LG