Lidhje

Protesta të banorëve në periferi të Tiranës - 2003-04-26


Protestuesit u mblodhën përsëri në mbrëmje megjithë premtimet që i bëri përfaqësisë së tyre ministri i Rregullimit të Teritorit për riparimin brenda një kohe të shkurtër të rrugëve dhe sistemit shpërndarës së ujit të pijshëm si dhe për legalizimin e banesave.//ic//

XS
SM
MD
LG