Lidhje

Në Tiranë vritet shoferi i prokurorit të përgjithshëm - 2003-09-30


Të hënën mbrëma në Shqipëri u vra shoferi i Prokurorit të Përgjithshëm, Theodhori Sallaku.

Genci Sina u qëllua në bulevardin kryesor të Tiranës, në kohën që po shoqëronte me makinë bashkëshorten dhe të bijën e kryeprokurorit.

Sipas deklarimeve të para të policisë, se vrasja lidhet me probleme personale të shoferit. //az//

XS
SM
MD
LG