Lidhje

Përkrahës të ish-kryeministrit Ilir Meta nuk zgjidhen në komitetin e ri drejtues të Partisë Socialiste - 2003-12-16


Përkrahësit e ish-kryeministrit Ilir Meta nuk u zgjodhën anëtarë të komitetit të ri drejtues të Partisë Socialiste.

Delegatët në kongres shprehën mbështetje të plotë për kryetarin e partisë Fatos Nano duke dhënë shpesh një numër maksimal votash për të dhe politikanët përkrah tij.

Komisioni i votimit i deklaroi rezultatet të martën në mëngjes pas orës 4:00. //az//

XS
SM
MD
LG