Lidhje

Komiteti i ri drejtues i socialistëve zhvillon mbledhjen e parë - 2003-12-17


Në Shqipëri, komiteti i ri drejtues i Partisë Socialiste mban mbledhjen e tij të parë pas kongresit.

Në radhët e tij mungojnë ish-kryeministri Ilir Meta dhe një numër i madh kundërshtarësh të kryetarit të partisë, Fatos Nano. //az//

XS
SM
MD
LG