Lidhje

Ditari në fundjavë - 2004-03-19


Të dashur dëgjues ju njoftojmë se për shkak të gjendjes në Kosovë, programi televiz Ditari do të transmetohet edhe gjatë kësaj fundjave. Të shtunën dhe të djelën, në datën 20 dhe 21 mars, veç emisioneve të rregullta ne radio, mund te ndiqni edhe programin televiziv Ditari nga ora 19 deri ne oren 19 e 30.

XS
SM
MD
LG