Lidhje

Maqedoni: Kremtohet Kurban Bajrami


Maqedoni: Kremtohet Kurban Bajrami

Sot në Maqedoni po kremtohet Kurban Bajrami. Bashkësia Fetare Islame dhe drejtues politikë përmes mesazheve bëjnë thirrje për dashuri, mirëqenie dhe paqe.

XS
SM
MD
LG