Lidhje

Shkodër: Kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli feston me maturantët më të mirë

  • Pëllumb Sulo

Shkodër: Kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli feston me maturantët më të mirë

Kryetaria e Parlamentit te Shqiperise, zonja Jozefina Topalli u takua sot ne Shkoder me maturantet qe arriten rezultatet me te larta ne perfundim te studimeve. Zonja Topalli vleresoi punen e nxenesve dhe mesuesve te tyre si dhe shprehu mbeshtetje per studimet e tyre ne sistemin universitar.

XS
SM
MD
LG