Lidhje

Shqetësim për dhunën me bazë gjinore


Shqetësim për dhunën me bazë gjinore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Dhuna me baze gjiniore vazhdon te jete nje nga problemet shqetesuese per shoqerine shqiptare, gje qe eshte bërë e qartë edhe në raportet e Agjencise se OKB-së per cilesine gjinore dhe fuqizimin e grave si dhe ne ate te Grupit te eksperteve te keshillit te Europes.

XS
SM
MD
LG