Lidhje

Kryeministri Edi Rama viziton Gjirokastrën


Kryeministri Edi Rama premtoi sot një mbështetje më të madhe me financime për Qendrën Historike të Gjirokastrës, që mbrohet nga Unesco. Zoti Rama vizitoi Gjirokastrën, së bashku me Presidentin e Fondacionit Shqiptaro Amerikan të Zhvillimit Majkell Granof. Ky Fondacion po mbështet në Shqipëri disa projekte në sektorin e Trashëgimisë Kulturore dhe të Ekoturizmit.

Kryeministri Edi Rama viziton Gjirokastrën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00
XS
SM
MD
LG