Lidhje

Pasojat e varfërisë në veri të Shqipërisë tek jeta e grave


Gratë, më të prekurat nga varfëria dhe papunësia në veri të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:40 0:00

Bashkitë e vogla në Veri të Shqipërisë vazhdojnë të përballen me nivel të lartë të papunësisë dhe varfërisë, fenomene këto që kanë prekur më së shumti gratë dhe vajzat e kësaj zone dhe që ndikojnë më së shumti në pozitën e tyre në familje.

Gratë, më të prekurat nga varfëria dhe papunësia në veri të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:40 0:00

XS
SM
MD
LG