Lidhje

Prag Krishtlindjesh në Shkodër


Prag Krishtlindjesh në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Në prag të Natës së Krishtlindjeve, Arqipeshvi i Shkodër-Pultit, Engjëll Masafra, i cili drejton Konferencën Ipeshkvnore të Shqipërisë, përcolli mesazhin e tij të përvitshëm, përmes të cilit, krahas urimit, apelon për më shumë vemendje ndaj të varfërve dhe shtresave të tjera në nevojë si dhe respektimin e të drejtës së tyre për një jetë të denjë.

Prag Krishtlindjesh në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG