Lidhje

Rreshje të mëdha dëbore përfshijnë Jugun e Shqipërisë


Gjendje e keqe nga dëbora në Jug të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Reshje të mëdha dëbore kanë përfshirë Jugun e Shqipërisë duke sjellë probleme për popullsinë vendore. Autoritetet në Gjirokastër po punojnë për zhbllokimin e rrugëve ndërkohë që opozita kërkoi thirrjen e Shtabit të Emergjencave dhe një Plan veprimi për situatën.

Gjendje e keqe nga dëbora në Jug të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

XS
SM
MD
LG