Lidhje

Shqipëri: Lëpusha dhe Programi "100 fshatrat"


Programi "100 fshatrat" shtrihet në Malësi të Madhe
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Programi "100 fshatrat", që po zbatohet në Shqipëri dhe që synon nxitjen e agroturizmit dhe zhvillimin e harmonizuar të fshatrave, është shtrirë edhe në Malësi të Madhe, në fshatrat Lëpushë dhe Vrith-Razëm. Korrespondenti i Zërit të Amerikës, Pëllumb Sulo, ishte në fshatin Lëpushë, në njësinë administrative të Kelmendit, ku përgatiti kronikën që po trasmetojmë.

Programi "100 fshatrat" shtrihet në Malësi të Madhe
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG