Lidhje

Media Arkivi

Presidenti Nishani viziton Ulqinin


Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani sot qëndroi në Ulqin ku zhvilloi takime me zyrtarët vendorë, me përfaqësuesit politikë dhe me Këshillin Kombëtar Shqiptar në Mal të Zi.

XS
SM
MD
LG