Lidhje

Presidenti Nishani viziton Ulqinin


Presidenti Nishani viziton Ulqinin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani sot qëndroi në Ulqin ku zhvilloi takime me zyrtarët vendorë, me përfaqësuesit politikë dhe me Këshillin Kombëtar Shqiptar në Mal të Zi.

XS
SM
MD
LG