Lidhje

Starova: Shqipëria në Afganistan deri në përmbushjen e objektivave

  • Ardita Simiçia

Starova: Shqipëria në Afganistan deri në përmbushjen e objektivave

Gjatë gjithë këtyre javëve të gjendjes emergjente në zonën e Shkodrës, por edhe më gjerë ku kanë goditur përmbytjet, në operacionet e ndihmave, kërkim-shpëtimit dhe evakuimet, sidomos në rajonet në gjendje më kritike ushtria shqiptare ka qenë gjithnjë prezente. Kemi të ftuar në studio zëvendës ministrin e Mbrojtjes së Shqipërisë, zotin Arian Starova, i cili ka zhvilluar këto ditë një sërë takimesh në Pentagon me zyrtarë të lartë amerikanë.

XS
SM
MD
LG