Lidhje

Media Arkivi

Arrestohet Albin Kurti


Në Kosovë policia arrestoi të shtunën deputetin e lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, pak kohë pas përfundimit të një proteste të partive opozitare kundër marrëveshjeve me Serbinë dhe kundër asaj për shënimin e kufirit me Malin e Zi.

XS
SM
MD
LG