Lidhje

Eksperti Aleksandër Dardeli flet për drejtësinë në Shqipëri dhe Kosovë


Intervistë me ekspertin e zhvillimit Aleksandër Dardeli
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:25 0:00

Zëvendës presidenti i firmës së konsulencës IBI International, Aleksandër Dardeli në një intervistë për Zërin e Amerikës, foli për raportin e fundit të Transparency International për Perceptimin e Korrupsionit, ku Shqipëria dhe Kosova u radhitën të fundit në rajon, si edhe për nevojat e reformës në drejtësi në këto vende.

Intervistë me ekspertin e zhvillimit Aleksandër Dardeli
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:25 0:00

XS
SM
MD
LG