Lidhje

Tubim për të kërkuar dënimin e genocidit komunist


Tubim i ish te perndjekurve politike
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:27 0:00

Me moton "Dënoni genocidin komunist", ish të burgosur dhe të përndjekur politikë u tubuan sot në Shkodër duke kërkuar dënimin e krimeve të komunizmit si dhe një trajtim më të mirë të shtresës së tyre, që vazhdon të jetë më e varfëra e shoqërisë shqiptare. Ata u shprehën se në Shqipëri po shfaqet fenomeni i Enverizmit, ndaj të cilit apeluan të reagojë e gjithë shoqëria shqiptare.

Tubim i ish te perndjekurve politike
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:27 0:00

XS
SM
MD
LG