Lidhje

Mot i ashpër në veri të Shqipërisë


Mot i ashpër në veri të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Banorët e komunave të thella malore në Pukë, Malësi të Madhe dhe Shkodër u përballën këto ditë me vështirësi të shumta për shkak të bllokimit të rrugëve automobilistike nga dëbora dhe ngricat. Banorët e Iballës, Dukagjinit dhe Vermoshit kërkojnë mbështetjen e strukturave të shtetit për të mbajtur të hapura rrugët gjatë periudhës së dimrit, pasi njësitë vendore e kanë të pamundur këtë, për shkak të fondeve dhe mjeteve të pakta.

Mot i ashpër në veri të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG