Lidhje

Media Arkivi

Mot i ashpër në veri të Shqipërisë


Banorët e komunave të thella malore në Pukë, Malësi të Madhe dhe Shkodër u përballën këto ditë me vështirësi të shumta për shkak të bllokimit të rrugëve automobilistike nga dëbora dhe ngricat.

XS
SM
MD
LG