Lidhje

Të rinj nga Ballkani në Gjirokastër


Të rinj nga Ballkani në Gjirokastër
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

Të rinj nga vendet e Ballkanit po e shikojnë Trashëgiminë Kulturore si një mundësi bashkëpunimi dhe ndihme të përbashkët për forcimin e marëdhënieve në rajon. Të mbledhur në Gjirokastër nga Organizata "Trashëgimi Kulturore pa Kufij", një grup të rinjsh nga vende ballkanike që studjojnë për arkitekturë, morën pjesë në punimet e mirëmbajtjes për disa monumente.

Të rinj nga Ballkani në Gjirokastër
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

XS
SM
MD
LG