Lidhje

Balliu: Objekti i hetimit të komisionit i ndryshëm nga i prokurorisë

  • Rudina Dervishi

Balliu: Objekti i hetimit të komisionit i ndryshëm nga i prokurorisë

Për të diskutuar mbi zhvillimet e fundit në Shqipëri ne kishim të ftuar në emisionin tonë Ditari, botuesin e Gazetës 55, zotin Fahri Balliu. Zoti Balliu foli per protestat e 21 janarit në Shqipëri dhe për objektin e komisionit hetimor parlamentar, i cili, sipas tij, është i ndryshëm nga ai i prokurorisë.

XS
SM
MD
LG