Lidhje

Bashkëpunimi i të rinjve nga Ballkani Perëndimor


Bashkëpunimi i të rinjve nga Ballkani Perëndimor
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:22 0:00

Të rinj nga vendet e Ballkanit Perëndimor janë mbledhur në Gjirokastër dhe po bashkëpunojnë në fushën e arkitekturës dhe trashëgimisë kulturore. Të rinjtë thonë se këto forma bashkëpunimi ndihmojnë për të shuajtur mëritë e vjetra ballkanike që shpesh ndikojnë marrëdhëniet mes njerëzve në këtë rajon.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG