Lidhje

Problemet sociale dhe varfëria në Bashkinë e Patosit


Problemet sociale dhe varfëria në Bashkinë e Patosit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:36 0:00

Bashkia e Patosit përfshin zonën më naftëmbajtëse në Shqipëri, por megjithatë përmasat e varfërisë dhe problemet sociale atje janë të mëdha.

XS
SM
MD
LG