Lidhje

Media Arkivi

BE: Shqipëria përparim të qëndrueshëm


Ministrat e Jashtëm miratuan sot përfundimet për Shqipërinë. Theksohet rëndësia e Reformës në Drejtësi. Këshilli pret miratimin dhe zbatimin e ligjit për dekriminalizimin. "Dialogu politik jetik për rrugën drejt BE-së"

XS
SM
MD
LG