Lidhje

Shkodër, raport i ri për gjakmarrjen


Avokati i Popullit prezantoi sot në Shkodër Raportin e Posaçëm për Gjakmarrjen ku, mes të tjerash, theksohet se në Shqipëri ende nuk ka të dhëna të sakta e të plota mbi përmasat dhe shtrirjen e fenomenit të gjakmarrjes, si dhe familjeve të ngujuara.

Sipas këtij raporti, që pritet t'i dërgohet parlamentit, strukturat shtetërore nuk janë angazhuar në mënyre plotë dhe serioze në luftën kundër gjakmarrjes.

Fenomeni i gjakmarrjes
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

Shiko komentet (2)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG