Lidhje

Boksieri shqiptaro-amerikan Elvir Muriqi


Boksieri shqiptaro-amerikan Elvir Muriqi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00

Boksieri me origjinë nga Kosova gjatë karrierës së tij proefsionsite ka zhvilluar 45 ndeshje: 5 humbje dhe 40 fitore, prej të cilave 24 me knock-out.

XS
SM
MD
LG