Lidhje

Probleme nga moti i keq në veri


Probleme nga moti i keq në veri
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Ditët e para të vitit të ri e kanë gjetur zonën Veriore të Shqipërisë të mbuluar nga dëbora dhe ngricat, gjë që ka vështirësuar jetesën e mijra familjeve, sidomos në komunat e thella malore. Thuajse në të gjithë zonën malore ka probleme me energjinë, për shkak të dëmtimit të shtyllave nga ngricat.

XS
SM
MD
LG