Lidhje

Rritet numri i pushuesve në bregdetin e Ulqinit


Në bregdetin e Ulqinit kësaj vere ka patur një rritje të numrit të pushuesve. Ndërtimi i Rrugës së Kombit ka ndihmuar për këtë, por zyrtarët mendojnë se pika kufitare mes Malit të Zi dhe Shqipërisë në Sukubinë-Muriqan duhet të zgjerohet, me qëllim që të përballohet fluksi i madh i njerëzve dhe automjeteve.

Shtohen pushuesit në bregdetin e Ulqinit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG