Lidhje

Media Arkivi

Fier: Rikthehet në vëmendje sektori bujqësor


Në Fier, sektori bujqësor po vihet në qendër të vëmendjes pas rritjes së prodhimeve dhe kërkesave për eksportin jashtë vendit. Kohët e fundit në këtë sektor po futen edhe teknologji të reja të cilat po përmirësojnë prodhimin.

XS
SM
MD
LG