Lidhje

Konferenca: "Camaj letërsia tjetër”

  • Pëllumb Sulo

Në Shkodër u mbajt sot konferenca shkencore “Camaj, letërsia tjetër”, në përkujtim të 90 vjetorit të lindjes së shkrimtarit, gjuhëtarit dhe albanologut Martin Camaj, i cili pesë vite më parë u nderua me urdhërin e lartë “Nderi i Kombit”.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG