Lidhje

Krishtlindja në Mal të Zi


Krishtlindja në Mal të Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:52 0:00

Në kishat dhe famullitë katolike në Mal të Zi, besimtarët e krishterë kanë festuar Krishtlindjen duke u lutur për paqe dhe qetësi, dashuri dhe mirëkuptim. Në kishën e Shën Markut, në Shtoj të Ulqinit, festa e shenjtë e Krishtlindjes mblodhi besimtarët e të gjitha feve.

Krishtlindja në Mal të Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:52 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG