Lidhje

Krishtlindja në Shkodër


Krishtlindjet në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:49 0:00

Arqipeshkvi i Shkodër-Pultit, imzot Engjëll Masafra, apeloi gjatë meshës tradicionale të Krishtlindjeve në Shkodër për ndalimin e luftërave dhe valës së refugjatëve kudo në botë.

Krishtlindjet në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:49 0:00

XS
SM
MD
LG