Lidhje

Çifti amerikan ende i bllokuar në Katar


Katari po refuzon të lejojë një çift amerikan të largohet nga territori i këtij vendi të Gjirit Persik, edhe pasi një gjykatë apeli i shpalli bashkëshortët të pafajshëm për vdekjen e vajzës së tyre të adoptuar.

Një gjykatë në Doha hodhi poshtë një vendim të mëparshëm kundër Matthew dhe Grace Huang, të cilët ishin akuzuar për vdekjen e vajzës së tyre Gloria, e adoptuar nga Gana.

XS
SM
MD
LG