Lidhje

Këmbimet kulturore Shqipëri-Kosovë


Këmbimet kulturore Shqipëri-Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

Kembimet kulturore mes Shqipërisë dhe Kosovës po shtohen kohët e fundit. Akademiku Rexhep Qosja ka paraqitur në Gjirokastër botimet e tij, ndërsa në qendër të qytetit është hapur një ekspozitë me piktorë nga Peja.

XS
SM
MD
LG