Lidhje

Çështja e demarkacionit të kufirit Kosovë - Mal i Zi


Demarkacionin e kufirit me Kosovën, zyrtarët e Podgoricës e cilësojnë si çështje të mbyllur dhe besojnë se do të zgjidhet sipas marrëveshjes tashmë të arritur ndërmjet dy palëve. Korrespondenti ynë Ali Salaj ka përgatitur kronikën me këtë temë.

Çështja e kufirit Kosovë - Mal i Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG