Lidhje

Dëmtimi i lumenjve në Shqipëri


Dëmtimi i lumenjve në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Në Shqipëri vazhdon demtimi i shtretëve të lumejve nga hedhja e mbetjeve urbane si dhe ndërtimi i një numri të madh hidrocentralesh në rrjedhat e lumejve.

XS
SM
MD
LG