Lidhje

Dëshmitë për grushtin e shtetit në Malin e Zi


Në procesin gjyqësor për grusht shteti në Mal të Zi, i cili po mbahet në Gjykatën e Lartë të Podgoricës, gjatë gjithë javës ka dëshmuar dëshmitari kryesor Sasha Singjeliç, i cili është i vetmi person që kishte kontakte të drejtpërdrejta me dy rusët që besohet të jenë oficerë të sigurimit shtetëror dhe të akuzuar në mungesë si organizator të komplotit. Procesi gjyqësor mbi grusht shtetin në Mal të Zi vazhdon të mërkurën ku pritet që dëshmitari kryesor të paraqesë hollësi tjera mbi çështjen në fjalë.

Dëshmitë për grushtin e shtetit në Malin e Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG