Lidhje

Dhuna seksuale, sfidat për të mbijetuarat në SHBA


Dhuna seksuale, sfidat për të mbijetuarat në SHBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00

Prokurori i Përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara Merrick Garland i ka kërkuar Kongresit një miliard dollarë fonde për të luftuar dhunën ndaj grave, përfshirë abuzimin në familje dhe sulmet seksuale.

XS
SM
MD
LG