Lidhje

Dinjiteti përballë totalitarizmit


Dinjiteti përballë totalitarizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:39 0:00

Në Shqipëri gjatë kësaj jave po zhvillohen aktivitete përkujtimore për të përcjellë mesazhin e ruajtjes së dinjitetit përballë totalitarizmit. Histori individuale dhe familjare të të internuarve dëshmojnë vuajtjet gjatë regjimit komunist.

XS
SM
MD
LG