Lidhje

Dita e Flamurit në Shkodër


Në qytetin e Shkodrës, 103 vjetori i Shpalljes se Pavarësisë u përkujtua sot me ngritjen simbolike të flamurit kombëtar, Maratonën e Pavarësisë Shkodër-Ulqin dhe nderimin për atdhetarin Luigj Gurakuqi.

XS
SM
MD
LG