Lidhje

Ekonomia në bashkinë e Divjakës


Ekonomia në Bashkinë e Divjakës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:08 0:00

Bashkia e Divjakës ka aktivitet kryesor bujqësinë dhe diçka më pakpeshkimin në lagunën e Karavastasë, por së fundmi ka nisur të nxisë edhe forma të turizmit.

Ekonomia në Bashkinë e Divjakës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:08 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG