Lidhje

Doktori shqiptaro-amerikan ofron vizita falas për pacientët


Mario Ademi

Mario Ademaj është mjek shqiptar në Amerikë. Ai mendon se ka ardhur momenti të bëjmë për njëri - tjetrin më shumë se kurrë. Shqiptari për shqiptarin. Çdo vit shkon në atdhe dhe viziton njerëzit falas duke u bërë një shembull konkret i asaj që thotë. Kjo kronikë vjen si pjesë e bashkëpunimit mes Zërit të Amerikës dhe rrjetit BIRN.

Doktori shqiptaro-amerikan shërben falas
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG