Lidhje

Media Arkivi

Intervistë me deputeten Donika Kadaj


Marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë për sistemin e drejtëstisë shkel kushtetutën dhe ligjet e vendit, thotë Donika Kadaj, kryetare e grupit parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.

XS
SM
MD
LG