Lidhje

Edhe ne Shkoder besimtaret katolike festuan diten e Pashkeve

  • Pëllumb Sulo

Edhe ne Shkoder besimtaret katolike festuan diten e Pashkeve

Edhe ne Shkoder, besimtaret katolike festuan sot diten e Pashkeve. Ne meshen e shenjte te mbajtur paradite ne Katedralen katolike te qytetit, Arqipeshkvi i Shkoder - Pultit, imzot Engjell Masafra, se bashku me urimin drejtuar besimtareve, u beri thirrje qe te mbeshtesin njerezit ne nevoje dhe te largohen nga rruga e hakmarrjes dhe gjakmarrjes.

XS
SM
MD
LG