Lidhje

Rama shprehet rreth vjedhjes së BSH


Rama shprehet rreth vjedhjes së BSH
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Në Shqipëri kryeministri Edi Rama tha sot se për rastin e vjedhjes disa milionëshe në Bankën e Shqipërisë, qeveria dhe parlamenti do të marrë në analizë cështjen së bashku me institucionet ndërkombëtare dhe bazuar në hetimet e prokurorisë.

XS
SM
MD
LG