Lidhje

Emigrantet nga Greqia kthehen për zgjedhjet


Imigrantët dhe zgjedhjet
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:31 0:00

Imigrantët dhe zgjedhjet

Disa mijëra emigrantë shqiptarë po kthehen nga Greqia për votimet e nesërme në Shqipëri.

Në pikat e kalimit kufitar mes të dy vendeve vihen re shtime të sporteleve të shërbimit dhe

pak radhë pritjeje sidmos në anën greke. Kthimi i emigrantëve pritet të ndikojë në rezultatet

në disa zona sidmos të prekura ndjeshëm nga emigracioni.

Imigrantët dhe zgjedhjet
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:31 0:00

XS
SM
MD
LG