Lidhje

Media Arkivi

Janjiq, marrëdhëniet e rënduara mes Serbisë dhe Kosovës


Janjiq, marrëdhëniet e rënduara mes Serbisë dhe Kosovës
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Drejtori i Forumit për Marrëdhënie Etnike dhe eksperti i njohur serb, Dushan Janjiq flet për marrëdhëniet mes Serbisë dhe Kosovës pas ndërprerjes së dialogut të Brukselit.

XS
SM
MD
LG