Lidhje

Ekspozitë me libra të rrallë për Skënderbeun


Biblioteka publike “Marin Barleti” dhe Universiteti i Shkodrës kanë hapur një ekspozitë me libra kushtuar Gjergj Kastriotit, Skënderbeut. Janë më shumë se 120 tituj, 50 prej të cilëve i përkasin fondit të librave të rrallë. Ekspozita është pjesë e veprimtarive kushtuar Vitit të Skenderbeut, shpallur nga qeveria e Shqipërisë dhe ajo e Kosovës.

Ekspozitë me libra të rrallë për Skënderbeun
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG